Hliníkové ploty ROLUX

Naše portfolio plotů jsme rozšířili o hliníkové ploty ROLUX. Jedná se o bezúdržbový systém, který se vyznačuje vysokou estetickou hodnotou a dlouhou životností, která je daná originální konstrukcí a profesionální povrchovou úpravou veškerých prvků hliníkového plotu ROLUX.

Je možno dodat kompletní systém pro plotové výplně, zábradlí, vstupní branky, brány otočné, posuvné po kolejnici i samonosné brány vč. sloupků a automatického otvírání na dálkové ovládání. Zaměření a montáž na místě stavby je samozřejmostí.

Celý systém se vyrábí ve čtyřech základních odstínech RAL a třech dekorech dřeva. Na objednávku je možné dodat i jiný odstín RAL. Podle použitých prvků pro výplně polí a bran se ploty ROLUX dělí na:

  • tyčkový hliníkový plot (skladba svislých tyčí čtvercového průřezu s variací ozdobných prvků a špiček)
  • plaňkový hliníkový plot (hliníkové plotovky ve tvaru prkna)
  • kombinovaný hliníkový plot (originální kombinace tyčky a plaňky)
  • okenicový hliníkový plot (originální bezkonkurenční systém horizontálních lamel ve stylu naklopených žaluzií, které vytvoří částečně nebo úplně neprůhledný plot při zachování vzdušné a odlehčené konstrukce)
  • hliníkové zábradlí (všechny prvky lze použít i na zábradlí pro váš balkon, terasu či schodiště)

Všechny druhy hliníkových plotů ROLUX lze zabudovat mezi originální hliníkové sloupky ROLUX nebo do jakékoliv připravené podezdívky při zachování technických podmínek pro montáž hliníkových plotů ROLUX. Jako autorizovaná montážní firma vám poskytneme veškeré informace.

Hledáte – li originální řešení vašeho plotu, využijte naši nabídku hliníkových plotů ROLUX a ve vaší  ulici bude váš plot opravdu vidět!