Betonová dlažba

Přejete si okolí svého domu upravit pokládkou dlažby? Naše společnost Petr Blažek pro vás ráda provede pokládku dlažby, kterou vám můžeme nabídnout jako komplexní službu, tzn. včetně dodání potřebných materiálů a součástí dlažby, jako jsou obrubníky, palisády a případně svahové nebo plotové tvarovky pro překonání větších výškových předělů.
Svým klientům nabízíme širokou škálu barev a tvarů betonové dlažby.

Betonová dlažba se během posledních pár let stala oblíbeným způsobem, jak si upravit a zároveň zkrášlit prostor před vlastním domem nebo firemními prostory.
Využití betonové dlažby je skutečně všestranné. Je možné s ní vyplnit prostor pro chodníky, příjezdové trasy k domu, garáže, soukromé parkoviště, dvory, vjezdy, dopravní komunikace i vnitřní prostory hal, např. skladové prostory.

Betonová dlažba, pokládka dlažby

Betonová dlažba má mnoho typů, rozměrů, tvarů a barev. Všechny tyto dlažby ale mají společné to, že jednotlivé dlaždice do sebe navzájem zapadají a tím vytváří souvislou plochu a různé obrazce.
S námi nemusíte přemýšlet, jaká betonová dlažba je pro vás vhodná, jaký způsob pokládky zvolit a jaká podkladová vrstva bude ta nejlepší. V rámci našeho komplexního balíčku se o všechny tyto činnosti postaráme za vás.

Zásady a postup při pokládce dlažby

Pro samotnou pokládku dlažby je nutné dodržovat všechny normy a předpisy výrobců, zejména vhodnou skladbu podkladních vrstev štěrkového lože. Důkladné zhutnění všech vrstev a správné vyspádování dlážděného krytu zaručí volný odvod srážkové vody a bezproblémové užívání dlážděné plochy a v neposlední řadě i její dlouhoudživotnost.
Kvalitní provedení spodní stavby zaručí bezproblémovou pokládku betonové dlažby.

Naše společnost vám zajistí projektovou dokumentaci k pokládce, připraví správné podloží, kvalitně dlažbu položí vč. precizního vyspárování křemičitým pískem a poskytne vám garanci na odvedenou práci.

Máte-li zájem o pokládku dlažby nebo chtěli byste pro začátek získat více informací, neváhejte nás kontaktovat. Rádi vám zodpovíme všechny vaše dotazy, ať už pomocí kontaktních údajů na našich internetových stránkách nebo osobně.